Uroda i pielęgnacja

Baby Pet Magic Mask Sheet

Zapewne dużo z Was słyszało o maskach z twarzą zwierzątek, postanowiłam przetestować jedną z nich! Wybrałam produkt z firmy Holika Holika z motywem foki. Produkt w formie bawełnianej płachty nawilżony dużą ilością substancji. Zadaniem maski jest rozjaśnienie i nawilżenie naszej skóry.

Maskę pozostawiamy na około 20min na twarzy, po upływie czasu zdejmujemy ją, a resztę płynu wklepujemy w skórę. Substancja jest dość lepka, więc po wklepaniu jej nasza twarz i szyja jest również taka.
Po zabiegu odczuwałam lekkie ciepło i głębokie nawilżenie, skóra była elastyczna i pełna naturalnego blasku. Producent zapewnia nas, iż maska ma zredukować widoczność przebarwień, piegów i innych plam pigmentacyjnych, szczerze powiedziawszy już po pierwszym razie jest to widoczne. Skóra wydaje się bardzo nawilżona, świeża i jędrna, towarzyszy przy tym uczucie odświeżenia i wewnętrznej czystości! TEGO SZUKAŁAM 🙂
Polecam Wam spróbować i przekonać się na własnej skórze!! Znajdziecie ją tutaj -> MASKA

2 komentarze

  • Odpowiedz

    Marcela

    19 sierpnia 2017

    Widziałam taką samą, ale coś mnie jednak powstrzymało, po recenzji chyba jednak wypróbuję 🙂 Pozdrawiam koleżankę z mojego liceum!

    http://mvrcelia.blogspot.com/ Zapraszam do siebie, miłego wieczoru!

Dodaj komentarz