Inne

Białe zęby z DR. M. SCHWARZ

Hej!
Dziś przychodzę do Was ze świetym produktem do wybielania zębów firmy Dr. Martina Schawarz’a.


“Preparat Dr. Martin Schwarz EXPERT 38% jest żelem o intensywnych właściwościach wybielających zapewniający rezultaty porównywalne z uzyskiwanymi podczas zabiegów wybielania w specjalistycznych gabinetach stomatologicznych.” Formuła preparatu pozwala na dokonanie wybielania zębów w domu za pomocą metody nakładek. – Nakładki można nabyć na stronie, są uniwersalne, dopasowują się do kształtu uzębienia.


“Formuła żelu Dr. Martin Schwarz EXPERT 38% zawierającego precyzyjnie dobrane stężenie nadtlenku karbamidu pozwala na bezpieczne, szybkie i skuteczne wybielanie zębów bez konieczności stosowania kosztownych lamp. Efekty rozjaśniania barwy zębów widoczne są natychmiast po pierwszej 30 minutowej sesji wybielającej w sposób bezpieczny dla zębów i szkliwa.”
Końcowy rezultat całego cyklu wybielania zazwyczaj rozjaśnia zęby o 4-8 odcieni. Cykl wybielania nie powinien być dłuższy niż 12 dni. !!

Na stronie zamawiamy żel o pojemności 5ml, który jak podaje producent ma wystarczyć na około 4-6 sesji, faktycznie produkt jest bardzo wydajny, a efekt widoczny już po pierwszym użyciu.

Wygodny, szybki, a przede wszystkim bezpieczny zabieg. Dla jeszcze lepszego efektu można użyć dostosowanych nakładek od stomatologa. Przed przystąpieniem do wybielania należy dokładnie umyć i wysuszyć zęby, następnie umieścić żel na szynach (pamiętaj, aby żel nie dostał się na powierzchnię poza zębami tzn. dziąsła). Po aplikacji nakładek należy dokładnie oczyścić dziąsła, podniebienie, okolice języka, preparat trzymać około 30minut. Na koniec wystarczy umyć szyny i zęby! GOWOTE- szybko i z efektem!!

Efekt na końcu cyklu jest jak najbardziej zadawalający, nie jest to sztuczna biel lecz bardzo naturalny efekt. Zęby wydają się czystsze i bielsze, nie miałam żadnych problemów podczas użytkowania produktów np. nadwrażliwość, ból itp. 

Preparaty marki Dr. Martin Schwarz cieszą się również rosnącą popularnością za granicą. Artykuły o tej marce i jej produktach ukazały się już w GlobeStats, Cosmopolitan, BigTimeDaily, Business Insider, TheFrisky i innych magazynach.

Mogę serdecznie polecić Wam firmę i produkty!!! 

Dodaj komentarz