Inne

BIOSCALING- ANTYBAKTERYJNY ŻEL DO ZĘBÓW

Czas zadbać o swój uśmiech!! – ja już drugi raz sięgam po produkty firmy DR. MARTIN SCHWARZ!
Tym razem przedstawię Wam antybakteryjny żel do zębów!

W zestawie mamy dwie strzykawki z żelem bioscaling (produkt wegański, bez GMO, nietestowany na zwierzętach), o delikatnym miętowym posmaku, a także instrukcję, ja również postaram opisać Wam po krótce przebieg, zalecenia itp..

Preparat do samodzielnego i nieinwazyjnego usuwania płytki nazębnej w sposób całkowicie bezpieczny dla zębów i szkliwa. (możemy stosować go przy pomocy szczoteczki do zębów, szyn stomatologicznych czy też termokurczliwych nakładek
“Ze względu na silne właściwości antyseptyczne Bioscaling usuwa bakterie, wirusy i grzyby z ust, zapobiegając w ten sposób infekcjom. Preparat skutecznie redukuje ilość nagromadzonych na powierzchni zębów bakterii oraz przeciwdziała tworzeniu się biofilmu, który prowadzi do powstania kamienia nazębnego.”

Bioscaling redukuje nagromadzenie szkodliwych bakterii, zmniejszając prawdopodobieństwo chorób przyzębia (paradontoza), odświeża oddech oraz wspomaga rekonwalescencje po przebytych chorobach układu oddechowego. Produkt jest świetnym dodatkiem również do żelu wybielającego, o którym mowa już u mnie na blogu -> https://buskovska.pl/biale-zeby-z-dr-m-schwarz/  jak również rankingu wybielaczy do zębów portalu Hiboox. Bioscaling wspomaga on proces wybielania, dzięki świetnym oczyszczeniu naszych ząbków.! 

Dla kogo polecany jest produkt?
–  Dla osób, które lubią przekąski, produkty bogate w cukier, napoje itp.  Zalecany również osobom, które ze względu na harmonogram dnia – nie są w stanie właściwie oczyścić zębów między głównymi posiłkami.
– Dla osób palących tytoń, a także borykających się z nieświeżym zapachem z ust 
– W celu polepszenia zabiegu wybielania zębów 
– W celu poprawy i utrzymania właściwej higieny jamy ustnej
– Aby zapobiec chorób dziąseł, jamy ustnej i zębów (np. kamień nazębny) 
 JEST TO PRODUKT W 100% BEZPIECZNY DLA ZĘBÓW I SZKLIWA!

Ja do tego zabiegu używam termokurczliwych nakładek.
Bioscaling aplikujemy strzykawką na szyny i nakładamy na ząbki na 20min. Ten antybakteryjny żel do zębów może być również aplikowany bezpośrednio na szczoteczkę do zębów, lub szczoteczkę soniczną wraz z pastą do zębów- wtedy preparatu starczy nam na dłużej. Efekt widoczny już po pierwszym użyciu, żeby wyraźnie czyste, “gładkie”, oddech i poczucie świeżości!!
“Aplikowanie preparatu na zęby metodą nakładkową można przeprowadzać jednokrotnie co 3-4 dni w 12-14 dniowym cyklu. Produkt można stosować co 1-2 dni (tylko raz dziennie) przez okres do 14 dni cyklu, nie częściej niż 5 razy w tygodniu – gdy jest on aplikowany na zęby przy pomocy szczoteczki do zębów”

Koniecznie spróbujcie i zadbajcie o swoje ząbki!-> https://drmartinschwarz.com/pl/preparaty/antybakteryjny-zel-do-zebow-bioscaling/

Dodaj komentarz