Paznokcie

Crazy flamingo

Motyw flaminga na paznokciach to bardzo popularna stylizacja tego lata, więc i ja się jej podjęłam 🙂
Pokaże Wam w kilku krokach jak łatwo ją wykonać, postanowiłam dodać nieco błyskotek na flamingu, a resztę paznokci pozostawiłam w odcieniach pastelowych.
Użyte kolorki: 169 Baby Boy, 265 Mint z serii Pastells, 166 Crazy Flamingo, 155 Ivory Cream.
Do wykonania stylizacji potrzebujemy: 166 Crazy Flamingo, 170 Pink Wink, zielony i czarny semiArt, żel i cyrkonie, a także niezastąpiony pędzelek z Semilaca 00-1.
1. Malujemy kontury flaminga kolorem 166, zostawiamy tylko brzuszek, ponieważ tam umieścimy cyrkonie. Ciemniejszym odcieniem 170 cieniujemy delikatnie stylizację.

2. Utwardzamy w lampie, a następnie czarnym żelem wykonujemy dzióbek i oczko, pozostałością na pędzelku cieniujemy dół brzuszka i okolice dzioba.

3. Z faktu, iż zostało mi dość sporo miejsca zdecydowałam się na delikatne listki. Zielonym i czarnym żelem namalowałam zdobienie i  całość utwardziłam w lampie.

4. Na brzuszek flaminga naniosłam żel i umieściłam cyrkonie. Całość utwardziłam w lampie, tak aby cekinki nie przesuwały się.

5. Stylizację należy dokładnie pokryć topem no wipe i GOTOWE!
Koniecznie dajcie znać co myślicie, odznaczajcie mnie na instagramie i dodawajcie #buskovskanails

Podaje Wam link do pędzelka, który skradł moje serce już po pierwszym użyciu. Wykonywanie stylizacji przy jego pomocy to czysta przyjemność!! —> Nail brush

Dodaj komentarz