Uroda i pielęgnacja

Fixer spray

KOBO Professional “make up fixer spray”

Produkt, który kupiłam dobry miesiąc temu i pokochałam od razu!
Na samym początku kilka zdań o samym produkcie.
Jego zadaniem jest utrwalenie każdego rodzaju makijaż pokrywając niewidzialną powłoką, która przedłuża trwałość oraz zabezpiecza przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi (upał, deszcz, pot, zanieczyszczenia). Powinien zapewnić nam trwałość i wodoodporność.
*W celu utrwalenia makijażu rozpylić utrwalacz w niewielkich dawkach z odległości około 30-40 cm przy zamkniętych oczach i ustach. Należy chronić oczy gdyż zawiera alkohol jest to produkt łatwopalny.

Pierwszy raz użyłam go na sesję zdjęciową! Głównym celem sesji była woda, więc stwierdziłam iż będzie to idealny test dla mojego kosmetyku. W założeniu producenta produkt powinien być on wodoodporny. Po wykonaniu makijażu na twarz bardzo dokładnie rozpyliłam spray. Pierwszym etapem testu było zamoczenie całej twarzy w wodzie (na potrzebę zdjęcia)! Po pierwszym wynurzeniu się z wody makijaż nie uległ zniszczeniu, oczywiście ujęcie było powtarzane co prowadziło do ponownego zetknięcia makijażu z mokrą powłoką!
Po kilku godzinach spędzonych na sesji makijaż nie uległ zmianie!! Ku mojemu zdziwieniu nawet puder utrzymał się na twarzy, wszystko było w stanie idealnym!
TEST ZDANY!

Mogę w 100% polecić ten produkt! Dla mnie produkt dzięki któremu mój makijaż  przetrwa nawet kąpiel w jeziorze jest fenomenalnych rozwiązaniem na każdą okazję!

Dodaj komentarz