Uroda i pielęgnacja

Foundation golden rose

Podkład Golden Rose Longstay Matte. Podkład który, ma dać nam matowy i trwały efekt. Jak się sprawdza i co o nim myślę? Ja posiadam najjaśniejszy  odcień, 01 jest w delikatnym żółtym tonie.

Konsystencja jest dość rzadka, lecz mi to nie przeszkadza, osobiście wolę podkłady bardziej płynne niż kremowe. W dotyku produkt jest aksamitny i bardzo przyjemne nakłada się go na skórę twarzy. Ja wybrałam aplikację gąbeczką, dla mnie jest to najwygodniejszy sposób nakładania podkładu. Dla mnie krycie jest wystarczające, można je oczywiście zbudować. Produkt nie daje efektu maski, nie odczuwa się go na twarzy i jest bardzo lekki. Faktycznie jest on matowy, chwilę po nałożeniu zastyga, lecz nie ściąga skóry, kolejny plus. Nie ciemnieje, nie odciska się na ręce przed nałożeniem produktu sypkiego. Bałam się, że może dawać efekt pudrowości, czyli odczucia jakbyśmy mieli na twarzy puder, a nie podkład, tutaj tego nie ma!

Trwałość. Tutaj spokojnie mogę powiedzieć, że jest on dość wytrzymały. Po 7 godzinach produkt, jest w bardzo dobrym stanie. Po całym dniu, lekko zszedł mi w okolicach nosa. Ja jestem jego fanka, naprawdę świetnie się sprawdza, jest on bardzo fajny na co dzień, nie obciąża skory, przy tym przyzwoicie kryje. Super!

Produkt ten znajdziecie na http://eszmineczka.pl/index.php
Na tej stronie możecie również  zamówić wiele innych produktów firmy Golden Rose! Serdecznie polecam, szczególnie, że specjalnie dla Was mam rabat na produkty GR -15% na hasło BUSKOVSKA15 !!

 

4 komentarze

Dodaj komentarz