Uroda i pielęgnacja

FOUNDATION VOLLARE

Hej! Dziś przedstawię Wam podkład z firmy VOLLARE, a raczej jego cztery odcienie!

Standardowo zacznę od konsystencji produktu, która jest dość kremowa, mimo tego, że jestem raczej zwolenniczką płynnych podkładów tutaj jestem w stanie zmienić zdanie!
Konsystencja bardzo aksamitna, delikatna i lekka, nie zapycha, nie pozostawia smug, świetnie się nakłada, lecz raczej radzę robić to w szybszym tempie, ponieważ po chwili może delikatnie zastygać 🙂 Krycie dobre, a nawet bardzo dobre, spokojnie możemy je budować więc nie musimy się martwić, gdy jedna warstwa nie jest dla nas zadowalająca! Świetnie przyczepia, wtapia się w skórę nie tworzy maski, wygląda bardzo naturalnie! Wykończenie matowe delikatnie pudrowe 🙂

Ze względu na delikatne przejścia podkładów możemy dobrać do siebie idealny odcień!
Podkłady te raczej mają w sobie żółty pigment ale nie jest to baardzo żółty kosmetyk, więc jeśli mamy neutralny bądź lekko różowy ton to nie powinno być to problemem.
Trwałość, czyli to co jest dla mnie dość znaczące!
Moim standardowym testem jest 7/8 godzin w szkole, jeśli podkład zostanie w prawie nienaruszonym stanie z pewnością zostaje ze mną na dłużej.
Zdecydowanie produkt zdał test na 5+! Nie starł się, lekko się świecił, ale nie było to aż tak widoczne.
Resztę dnia, również bez zastrzeżeń, nie miałam poczucia ściągnięcia czy też ciężkości jak niestety często to bywa.
Kosmetyk ten naprawdę mnie zaskoczył! Jeśli szukacie trwałego, kryjącego i lekkiego podkładu, który daje świetny delikatny i świeży efekt to myślę, że powinnyście spróbować 🙂

Dodaj komentarz