Uroda i pielęgnacja

Highlighter Stick Goldenrose

Rozświetlacz, czyli to co uwielbiam w makijażu! Osobiście mogłabym ich mieć baardzo dużo!
Tym razem skusiłam się na rozświetlacz w sztyfcie! Z faktu, iż trochę już posiadam odcieni złota i srebra, wybrałam leki odcień różu 02.

Na samym początku, bałam się, że będzie on za różowy dla mnie.
Nakładając na rękę, okazał się dość intensywny (bardziej chodzi mi tutaj o blask). Aplikując produkt na twarz, uzyskałam intensywne rozświetlenie lecz kolor różowy nie był tak bardzo widoczny. Stosując go bezpośrednio na kości policzkowe, myślałam, że podkład może trochę się zetrzeć, ale nie było takiego problemu. Rozświetlacz ma bardzo przyjemną konsystencję, lekko tłustą, ale kremową. Daje on efekt typowej tafli, przy rozświetlaczu w kamieniu widzimy bardziej drobinki, a tutaj typową przepięknie mieniącą się tafle. *.*


Po całym dniu, nadal jest on widoczny, nie schodzi i nie traci swojej intensywności 🙂 Fajnie dopasowuje się do skóry twarzy, nie tworzy plam i jest na prawdę lekki.
Szczerze mówiąc, bardzo podoba mi się taki rozdaj kosmetyków i na pewno zaopatrzę się w kilka produktów w formie sticku.
Produkt ten znajdziecie na http://eszmineczka.pl/index.php
Na tej stronie możecie również  zamówić wiele innych produktów firmy Golden Rose! Serdecznie polecam, szczególnie, że specjalnie dla Was mam rabat na produkty GR -15% na hasło BUSKOVSKA15 !!

Dodaj komentarz