Uroda i pielęgnacja

Idealna twarz z ingrid?!

Problem z dopasowaniem podkładu do odcienia twarzy, tworzenie się maski, uczucie ciężkości i suchej ściągniętej skóry? Wiele z nas niestety na codzień się z tym spotyka, na szczęście firma INDRID przychodzi z pomocą!

Mój ostatni ulubieniec w podkładach to IDEAL MATCH make-up foundation ANTI-POLLUTION ultra light w odcieniu 402 natural. Wpadający w żółte tony, na początku wydający się troszkę za ciemny kolor, lecz w efekcie jest idealny, więc tak jak zapewnia nas producent, podkład dopasowujący się do koloru i struktury skóry. Bardzo lekki, o aksamitnej płynnej konsystencji z dodatkiem kwasu hialuronowego. Jedwabiste i naturalnie matowe wykończenie przy dobrym i równomiernym kryciu. 

Formuła chroniąca przed toksycznym oddziaływaniem środowiska wzbogacona o właściwości wodoodporne. Trwałość na najwyższym poziomie, skóra nawet po całym dniu wygląda świeżo! Brak efektu maski, ciężkości i przetłuszczonej skóry!! 

Dla mnie wielkim zaskoczeniem było to jak wspaniale połączył się z moją skórą twarzy, niewidoczny, lekki i aksamitnie wyglądający przez cały dzień!! Jak dla mnie idealny podkład, koniecznie musicie spróbować i przekonać się na własnej skórze!!

Dodaj komentarz