Uroda i pielęgnacja

IDEALNE BRWI Z DELIA COSMETICS

HEJ!
W ostatnim czasie zdecydowanie zaszły zmiany w moim makijażu brwi! Produkty Delia cosmetics zdecydowanie zawładnęły moimi brwiami! Na początek zacznę od codziennego makijażu, ale z pewnością możecie się spodziewać dalszej części..

Zawsze byłam zwolenniczką cieni, lecz ostatnio przerzuciłam się na pomadę! Powiem Wam, że jest to najlepsza rzecz jaką mogłam zrobić :)) W swojej kolekcji posiadam 3 odcienie, jasny, ciemny brąz i grafit, osobiście dla siebie wybrałam ciemny brąz 🙂

Pierwszy odcień lekko wpadający w rude tony, jest on raczej dość ciepły mimo tego bardzo ładnie i naturalnie podkreśla jasne brwi pasujący do blondynek 🙂

Mój kolor również lekko wpada w cieplejsze odcienie, lecz jest ciemny, taki wyważony dzięki czemu możemy używać go i do blondynek jak i do osób z ciemnymi włosami! Grafit jest przyjemnym i nie za mocnym odcieniem, nie jest to czerń więc nie uzyskamy tzn. pisaków :)) 

O samym kosmetyku.. Nie mogę tutaj powiedzieć złego słowa, ponieważ dla mnie jest to produkt idealny. Konsystencja produktu- marzenie, jakby delikatnie woskowa lecz nie jest tłusta, nie maże się podczas aplikacji i noszenia. Ważnym aspektem jest to, że nie zastyga i nie trzeba jej co makijaż dodatkowo rozcieńczać płynami.

Nie pozostawia też “kulek” w postaci suchego produktu, wygląda bardzo naturalnie, świetnie wypełnia luki w brwiach. Podsumowując wszystkie zalety produktu są dzięki cudownej konsystencji, która jest idealnie wyważona nie za tłusta i mokra ani sucha i tępa! Dla mnie perfekcja :)))
Trwałość również gwarantowana, mimo wyższych temperatur i delikatnego przecierania brwi podczas dnia, nic się nie wyciera!

Mój codzienny makijaż dopełnia żel do brwi.. Tutaj również posiadam trzy odcienie, odpowiadające kolorom pomad. Delikatna i lekko płynna konsystencja idealnie wypełnia nam ubytki i utrzymuje nasze włoski w jednym miejscu nie dając uczucia ściągnięcia czy też sztywnych, sterczących brwi.

Daje on raczej efekt delikatny, włoski są miękkie i elastyczne lecz wciąż tam gdzie powinny się znajdować. Kolor nadaje nam intensywności i świetnie współgra z pomadą.. Malutka i precyzyjna szczoteczka z pewnością pomoże Wam uzyskać idealne i wyrysowane brwi, bez uczucia ciężkości i nadmiaru kosmetyku 🙂

Dodaj komentarz