Uroda i pielęgnacja

Kosmetyczna wodna srebrna?!

Hej, dziś przedstawię Wam nowy produkt pielęgnacyjny i antybakteryjny. Firma NaturaMedica wprowadziła na rynek wodę kosmetyczną, która wykazuje pozytywne działanie na różne zapalenia skóry atopowe, łojotokowe, trądzik czy też poparzenia słoneczne.
Kosmetyk można również stosować jako tonik , do codziennej pielęgnacji skóry najlepiej 2 razy dziennie. Przed każdym makijażem spryskuję twarz co daje mi uczucie świeżości i delikatnego nawilżenia. Produkt równomiernie osadza się na skórze twarzy, szybko się wchłania i lekko ją rozświetla! Po całym dniu, gdy przyjdzie czas demakijażu również sięgam po kosmetyk, na dobrze oczyszczoną twarz aplikuję wodę co często zastępuje mi krem! Dla mnie świetne rozwiązanie, szybkie i wygodne. 
Produkt przynosi skuteczne efekty przy systematycznym stosowaniu, szczerze mogę przyznać, że moja skóra miękka, bardziej nawilżona i świetlista, a nawet w większości pozbyłam się zanieczyszczeń w formie trądziku 🙂 więc naprawdę działa! Dodatkowo jest on bardzo wydajny!

 

Jeśli szukacie produktu nie tylko odświeżającego skórę twarzy, a szybkiego i wygodnego w użyciu, który poprawi stan waszej cery to koniecznie spróbujcie!
http://wodasrebrna.com
http://naturamedica.pl
https://www.facebook.com/Kosmetycznawodasrebrna/ 

2 komentarze

Dodaj komentarz