Akcesoria

Kuferek

Chciałabym Wam przedstawić “mój skarb” czyli kuferek na kosmetyki.
Głównie chodzi mi o wymiary, pojemność, funkcjonalność.
Sama gdy szukałam idealnego kuferka, poszukiwałam jakiegoś małego informatora, który będzie zawierał potrzebne informacje i zdjęcia. Postanowiłam, więc napisać dla Was tego typu post 🙂

Zanim podam wymiary to powiem Wam, że naprawdę potrafi pomieścić baardzo dużo kosmetyków, jeżeli tylko dobrze je ułożymy 🙂 Dzięki niemu wszystkie produkty są w jednym miejscu i nie musimy wszystkiego szukać po kątach, z łatwością możemy je przenosić przy czym unikamy rozlania/skruszenia się kosmetyków. Jedyny minus to to, iż gdy załadujemy go do pełna jest on naprawdę bardzo ciężki. Mimo tego twierdzę, że jeżeli kosmetyków mamy sporą ilość to jest to trafna inwestycja i warto się zaopatrzyć prędzej czy później!

Wymiary:
Szerokość- 33cm  x 25cm
Wysokość 24,5 cm
Dolna część kuferka: wyskość 13 cm, jest to dość pojemna część, która spokojnie zmieści lampę UV
Kuferek posiada sześć komór: wymiary jednej komory 11cm x 30cm wysokość 3cm, szufladki są bardzo pojemne!

Kufer posiada masywną rączkę, a także pas dzięki któremu możemy nosić go na ramieniu 🙂 Możemy go również zakluczyć co myślę, że jest równie fajną opcją.
Mój kuferek pochodzi ze strony https://www.ladymakeup.pl/sklep/LOVETO-PL-Kufer-kosmetyczny-BLACK-DIAMOND-3D.html jest to dokładnie ten sam produkt, który posiadam.
Jak dla mnie to już sama prezentacja, wykonanie zdobienia jest piękna!

Dodaj komentarz