Inne

Kwas hialuronowy- powiększanie ust

Hej hej!
Dziś poruszę inny temat niż zwykle! Jak możecie się domyślić, dzisiejszym tematem będzie powiększenie ust kwasem hialuronowym. Wiele osób jest ciekawych co i jak.. więc postanowiłam zdradzić Wam kilka informacji, o które najczęściej pytacie.

Na początek, gdzie wykonać taki zabieg?- Ja wybrałam lekarza specjalistę medycyny estetycznej, jestem pewna że to najlepszy wybór, w końcu chodzi tutaj o naszą twarz i przede wszystkim bezpieczeństwo! Nasz wybór musi być odpowiedzialny, a osoba z doświadczeniem i wykształceniem będzie w tym wypadku najbardziej odpowiednią!!
W trosce o Was oczywiście polecam tylko sprawdzone przeze mnie nie tylko produkty kosmetyczne, ale i specjalistów jakim był lek. Piotr Sujkowski. Zabieg wykonany w sterylnych i profesjonalnych warunkach w klinice VITALIFE w Poznaniu!

Jak wygląda zabieg?
Mogę Was zapewnić, że wybierając klinikę VITALIFE cały zabieg zostanie Wam wytłumaczony, od użytych produktów po wykonywane czynności. Pełen profesjonalizm! 
Znieczulenie– myślę, że ten krok Was zainteresuje.. nakładany jest krem znieczulający, który zdecydowanie niweluje uczucie bólu podczas ostrzykiwania! – więc nie musicie się bać :)) Wiadomo każdy ma inny próg wytrzymałości, ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mi igła nie sprawiła żadnego bólu 🙂
Zabieg wypełniania ust kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu go w głąb naskórka. Kwas hialuronowy ma bardzo plastyczną i krystaliczną postać żelu, który idealnie uzupełni/ skoryguje ubytki. 
Po zabiegu możliwe lekkie siniaki czy też delikatna opuchlizna. Po pierwszej wizycie opuchlizna nie była widoczna, siniaczki były malutkie prawie niewidoczne! 
Po dwóch tygodniach jechałam na kontrolę, a także dopełnienie. Tym razem również opuchlizny nie było widać, przez około trzy/cztery dni widoczne zasinienia.

 

Myślę, że najlepiej zobaczycie efekt na zdjęciach. Niestety nie mam typowo zdjęcia przed, mam lekko pomalowane usta błyszczykiem, ale mniej więcej możecie zobaczyć. 
Kolejne ujęcie wykonane dwa dni po zabiegu, dwa ostatnie zdjęcia to efekt drugiej wizyty dopełnienia ust. Pierwsze dzień po zabiegu, drugie natomiast półtora tygodnia później. 
Ja jestem bardzo zadowolona!! EFEKT JEST NATURALNY A USTA WYGLĄDAJĄ NA NAWILŻONE I PEŁNE!!
Całym sercem mogę polecić klinikę VITALIFE!!!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz