Uroda i pielęgnacja

LABONE

No i kolejna recenzja dwóch produktów z firmy Lab-one!
Zacznę może od tego, iż przychodzą one w pięknym mocnym pudełku! W środku również dwa śliczne pudełeczka z produktami! Słoiczek jest wykonany bardzo solidnie, wyglądający na bardzo elegancji. Już samym opakowaniem jestem zachwycona.
Więc przejdźmy do recenzji już samej zawartości!

1. Krem nawilżający na noc 50ml
Jest on przeznaczony do skóry suchej, odwodnionej i pozbawionej blasku. Poprzez swoje składniki takie jak na przykład, kofeina działa silnie stymulująco. Krem odżywia naszą skórę, sprawiając, że wygląda ona zdrowo , daje komfort skórze i sprawia, że staje się ona gładka! Konsystencja jest kremowa, lecz po zetknięciu z twarzą wydaje się bardzo płynna, to tak jakbyśmy nakładali wodę na twarz! Moim zdaniem krem sprawuje się świetnie, wykonuje swoje zadanie! Moja skóra jest naprawdę gładka i w pełni nawilżona!

2. Serum do twarzy 30ml
Jest to produkt do każdego rodzaju skóry. Zawarty w nim jest kwas hialuronowy wiąże wodę w skórze, zapewniając odpowiednie nawilżenie, chroniąc przed utratą wody. Serum poprawia koloryt skóry, dotlenia komórki, przyśpiesza odnowę komórek i usuwa z nich toksyny.
Przechodząc do konsystencji produktu, jest ona w formie jakby lekkiego żelu, który zachowuje się jak woda podczas styczności ze skórą. Chwilę pozostawia on lekko lepi efekt, lecz po kilku minutach serum się wchłania. Od czasu do czasu stosuję go jako baza pod makijaż. Muszę stwierdzić, że bardzo dobrze przytrzymuje mi podkład.. Myślę, że jest to produkt równie godny polecenia!!

Wszystkie produkty możecie znaleźć na -> http://www.lab1.com/?utm_source=blog&utm_campaign=buskovskablog&utm_medium=cpc

Dodaj komentarz