Uroda i pielęgnacja

Makeup Revolution Iconic1

Paletka zawiera 7 matowych i 9 błyszczących cieni! Pierwszy kolor w palecie, czyli biały na początku wydawał się być matowy, lecz po aplikacji widoczne są drobinki blasku. Paletka jest bardzo funkcjonalna, kolory są świetnie dobrane, dzięki czemu możemy zrobić każdy makijaż, od dziennego po wieczorowe smokey. Posiada ona duże lusterko i pędzelek tym razem nie jest to pacynka, opakowanie jest matowe co bardzo mi się spodobało.
Cienie matowe jak i błyszczące są bardzo dobrze napigmentowane! Może na swatchach nie widać tego, aż tak mocno, lecz na oku efekt jest naprawdę świetny!

Cienie nie osypują się, bardzo dobrze się łączą się ze sobą, intensywność można łatwo zbudować.
Wykonując makijaż, jak zawsze jako podkład użyłam jasnego cienia. Zdziwiłam się, gdy zaaplikowałam jasny odcień, często cień jest niewidoczny, a tutaj było inaczej! Powieka została bardzo dobrze pokryta! Więc duży plus! Bałam się, także że czarny nie będzie tak intensywny jakbym chciała, lecz również pozytywnie mnie zaskoczył. Mimo tego, że na początku nie był to efekt powalający to dokładając kolejną warstwę czarny naprawdę się wybił! Super! Z blendowaniem matowych cieni nie miałam problemu. Chwila moment i makijaż gotowy!

Cienie błyszczące, także zrobiły na mnie wrażenie. Kolory jak dla mnie są idealne. Bardzo fajnie rozświetlają powiekę, są dość trwałe, najlepszy efekt otrzymamy oczywiście, gdy nakładamy cień palcem.
Jak dla mnie kolory są dobrze dobrane pod matowe odcienie, więc nie musimy sięgać po inna paletę.

Paletkę znajdziecie na http://www.fhtesta.shoper.pl/
Zapraszam was również na stronę
https://www.facebook.com/DrogeriaInternetowaTesta/ i https://www.instagram.com/firma_handlowa_testa_olsztyn/

Dodaj komentarz