Uroda i pielęgnacja

Marmurowe kosmetyki?

Hej!
Już na wstępnie chcę zwrócić uwagę na opakowania w jakich znajdują się kosmetyki! Piękny marmurowy desing, podkreślający luksus i oryginalność produktów!

Zacznę od metalicznego cienia do powiek, w numerku 003. Wielowymiarowy blask z efektem 3D cudownie rozświetli i doda elegancji w makijażu. Prasowana, ale kremowa w dotyku konsystencja, w formie masełka, pozostawia na powiece długotrwały, metaliczny kolor, który wspaniale odbija światło dzięki drobinom brokatu!

Bardzo trwały kosmetyk, dosłownie przyklejający się po powieki!  W zależności od padania światła kolorek wygląda inaczej! Ostatnią zaletą jest małe lusterko i jakość opakowania!
Cień znajdziecie tu ->DOUGLAS.PL

Przejdę teraz do metalicznego błyszczyka w odcieniu 001. Metal Lip Fluic na ustach daje perłowy i metaliczny efekt.

Innowacyjna żelowa konsystencja zapewnia lekki, połyskujący na różowy kolor, usta natychmiast stają się widocznie gładkie, nawilżone i zmysłowe. Efekt jaki daje błyszczyk jest nieziemski, wygląda naturalnie lecz metalicznie.

Usta stają się miękkie, nie mamy uczucia sklejenia czy też nieprzyjemnej ciężkości i dyskomfortu w codziennym noszeniu 🙂 Aplikator miękki i delikatny ułatwia aplikację produktu! Czasami gdy chce nawilżyć usta dodając trochę koloru, to nie muszę sięgać osobno po balsam i pomadkę, wystarczy właśnie błyszczyk firmy PUPA!

Opakowanie tak jak wcześniej, przepiękne to kartonikowe jak i samej pomadki! 
Kosmetyk znajdziecie tutaj ->DOUGLAS.PL

Dodaj komentarz