Paznokcie

Marmurowe paznokcie

Marmurowy wzór na paznokciach jest bardzo łatwy i wygląda naprawdę bardzo elegancko.
Ja postanowiłam zrobić ten wzór na czarnym lakierze hybrydowym Semilac, Black Diamond, żeby nie było nudno mały paznokieć pokryłam lakierem Ivory Cream i przy odroście zaaplikowałam cyrkonie.
Jako pierwszy opiszę Wam właśnie biały paznokieć, chyba najczęstsze pytania jeśli chodzi o cyrkonie to: Jak je przykleić?.
Jest to na prawdę bardzo proste! Na początek zmatowiłam paznokieć i przemyłam go cleanerem. Na mały pędzelek nałożyłam żel i nałożyłam go na paznokieć w formie kropki (mniej więcej kształt taki jak cyrkonia). Na żel aplikujemy kamyczek, gdy zaaplikujemy wszystkie ozdoby, utwardzamy paznokcie w lampie. Po utwardzeniu cały paznokieć pokrywamy topem z dokładnością nakładamy go między cyrkonie tak aby nie odpadły! Utwardzamy i gotowe!!

Czas na tytułowy marmur. Zmatowiłam paznokieć, przemyłam i przygotowałam sobie słoiczek z odtłuszczaczem + biały Semi Art i bardzo cieniutki pędzelek. Na samym początku na pędzelek nabieram trochę białego żelu do zdobień i maluję na paznokciach “ślaczki” :)) Ten sam pędzelek zamaczam w odtłuszczaczu i rozmywam kreski, aby stworzyć wzór marmuru. Paznokcie utwardzam w lampie, a następnie pokrywam topem :))

Mam nadzieję, że Wam się podoba, jest to mój pierwszy raz więc mam nadzieję, że nie jest tak źle 🙂


Żele Semi Art znajdziecie na https://semilac.pl/pl/catalogsearch/result/index/?cat=5&q=semi+art

Dodaj komentarz