Uroda i pielęgnacja

Mascara & Primer GOLDENROSE

Dla mnie zupełna nowość w kosmetyczce, czyli baza pod tusz do rzęs.
Baza Lash Primer znajduje się w matowych smukłym pojemniczku z białym tuszem. Kosmetyk stosujemy przed pomalowaniem rzęs ostatecznym tuszem. Produkt na rzęsach faktycznie jest koloru białego. Chwilę odczekałam, aż lekko przeschnie i nałożyłam czarny tusz, również z Golden Rose, Lash Plumping. Mascara posiada grubą, miękką szczoteczkę, która wyraźnie podkreśla i wydłuża rzęsy. Bardzo fajnie przeczesuje rzęsy, nie skleja ich, tworzy bardzo ładny wachlarz.

Efekt po nałożeniu bazy i tuszu, naprawdę mnie zaskoczył! Rzęsy były jeszcze dłuższe, niż normalnie z samą maskarą! Pogrubienie i zagęszczenie, gwarantowane. Rzęsy nie były sklejone, lecz ładnie rozdzielone bez efektu “pajęczych nóżek”. Oczywiście biały kolor, nie jest widoczny po aplikacji właściwego tuszu.
Osobiście bardzo polubiłam te produkty, jest to bardzo fajna rzecz dla osób, które posiadają krótkie rzęsy, ponieważ można w łatwy sposób je optycznie wydłużyć.
Ważne, też wspomnieć, że makijaż oka jest bardziej trwały i nie kruszy się. Przy okazji możemy trochę odżywić nasze rzęsy, więc super sprawa!

Produkt ten znajdziecie na http://eszmineczka.pl/index.php
Na tej stronie możecie również  zamówić wiele innych produktów firmy Golden Rose! Serdecznie polecam, szczególnie, że specjalnie dla Was mam rabat na produkty GR -15% na hasło BUSKOVSKA15 !!

Dodaj komentarz