Uroda i pielęgnacja

Matowe pomadki delia

Hit czy Kit?
Szczerze mówiąc, na początku jeszcze przed wypróbowaniem, miałam mieszane uczucia. Myślałam, że będzie to owszem matowa pomadka lecz nie będzie ona należała do tych super trwałych pomadek za taką cenę, czyli około 16 zł. Producent, zapewnia nas, że są to produkty trwałe, które przetrwają nawet posiłek. Nie odbijają się na szklankach, co jest niestety dość częstym problemem, a także nie wysuszają ust.
Posiadam trzy kolorki, odcienie 2, 4 i 6.


Przejdę teraz już do samego testu. Każdą pomadkę przetestowałam w taki sam sposób.
Produkt posiada bardzo fajny aplikator, który pozwala precyzyjnie nanieść pomadkę.


Pigmentacja, moim zdaniem jest bardzo dobra, owszem dla lepszego krycia można nałożyć dwie warstwy, lecz dla mnie jedna jest wystarczająca.
Zapach, przyjemny lekko migdałowy.
Wykończenie pomadki, faktycznie jest matowe, chwilkę po zastygnięciu, możemy czuć suchą powłokę, ale po chwili jest to już nie odczuwalne.


Temat trwałości, czyli coś co było dla mnie najbardziej ciekawe.
Faktycznie, na szklance nie pozostawiają śladu, na ręce również ten sam efekt.! Czas na test posiłku, tutaj ku mojemu zdziwieniu pomadka świetnie się utrzymała. Po prawie całym dniu noszenia, produkt tylko troszkę zjadł się od środka ust, czyli rzecz normalna. Jestem naprawdę zaskoczona jakością tego produktu!! Nie spodziewałam się, że tak polubię te pomadki! Szczerze mówiąc, moim ulubieńcem jest przepiękny jasny, cukierkowy róż (2).!

Mam nadzieję, na więcej takich cudownie trwałych matowych przy tym niewysuszających ust lipsticków :))
Myślę, że już znacie moją odpowiedź na początkowo zadane pytanie. HIT. Sami spróbujcie!!

Dodaj komentarz