Paznokcie

Mirror effect nails

Lustro na paznokciach to dość popularna stylizacja, więc i ja zdecydowałam się na takie paznokcie!
Przedstawię wam jak ja to robię!
Na bazę żelową, aplikuję piękny i bardzo mocno na-pigmentowany kolor z firmy Victoria Vynn 063. Myślałam, że jest to neonowy odcień fioletu, lecz na paznokciach to piękny ciemny, soczysty fiolet.
Pierwsza warstwa bardzo mnie zaskoczyła, oczywiście pozytywnie. Pełne krycie! Kolor bardzo dobrze się nakłada, nie pozostawiając smug. Pędzelek bardzo dobrze aplikuje i rozprowadza lakier, łatwo można dojechać do skórek, co przy niektórych lakierach/pędzelkach  jest problemem.


Mimo wspaniałego krycia, nałożyłam drugą warstwę. Szczerze mówiąc, zakochałam się w tym odcieniu i tym jak cudownie jest kryjący ten lakier!! Odtłuściłam płytkę, po to aby wyrównać bloczkiem wszelkie nierówności i nałożyłam mój ulubiony top no wipe makear.


Po utwardzeniu w lampie, sięgnęłam po pyłek semi flash semilac. Na top, który nie potrzebuje przemycia cleanerem, ponieważ jest już suchy po wyjęciu z lampy, aplikuję pyłek.
Na początek używam pacynki, aby nabrać pyłek i przenieść go na powierzchnię paznokcia.
Produkt wcieram palcem, uzyskuję wtedy lepszy i bardziej kryjący efekt.

Zdecydowałam się na pokrycie taflą wszystkich paznokci, następnie pokryłam je topem tym samym co wcześniej. Dzięki fioletowej bazie, otrzymałam również lustro tego samego tonu. Musimy pamiętać, aby dokładnie pokryć paznokcie topem, ponieważ efekt może się ścierać podczas noszenia stylizacji.

Lakiery Victoria Vynn, możecie znaleźć na http://victoriavynn.com/ 
Pyłek natomiast znajdziecie na https://semilac.pl/en/semiflash-metallic

Dodaj komentarz