Uroda i pielęgnacja

MY SIGN FIRE MUR

Hej 🙂 
Od dłuższego już czasu nie mogę rozstać się z paletką MUR, więc postanowiłam podzielić się nią z Wami! Zamknięta w plastikowym, przezroczystym opakowaniu zawierająca większość błyszczących cieni paletką Makeup revolution MY SIGN Fire!

Mimo zdecydowanej przewagi błysków uwielbiam tą paletkę i wykonuje nią mój prawie każdy makijaż, czy to codzienny czy wieczorowy. Cienie są świetne napigmentowane, wspaniałe łącza się ze sobą i blenduja, nie robią plam, a ich formuła jest jak masełko! Praca z nią to czysta przyjemność!! 

Posiadamy tutaj teoretycznie dwa matowe cienie, lecz posiadają one lekko satynowe wykończenie, ale z pewnością możemy ich użyć jako przejściowe/bazowe cienie! 

Błyszczące odcienie spokojnie możemy traktować jako zwykle produkty do makijażu oka, nie osypują sie podczas blendownia, łącza się niesamowicie a przy tym pięknie wyglądają, delikatnie się mieniąc 😉

Myślę, że najlepiej pokazują to swatche! Widać ich formule i przepiękny pigment, który utrzymuje się przez cały dzien!  Jak dla mnie uniwersalna ale niezwykłą paleta od MUR! To cudeńko poznałam dzieki GLOSSY SHOP, którzy zadbali aby produkt przyszedł w bezpiecznym opakowaniu, cały bez żadnych szkód :))

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia ich Instagrama i sklepu 🙂 GLOSSY SHOP

 

Dodaj komentarz