Akcesoria

Najlepsze formy do przedłużenia paznokci?!

Hej!
Dziś przychodzę z odpowiedzią na pytanie jakie formy są najlepsze do przedłużania paznokci?! Odpowiedz jest prosta SEMILAC! Od czasu kiedy poznałam ich formy nie wyobrażam sięgać po inne!

Świetny klej, który zapewni nam komfort pracy podczas budowania tunelu i prawidłowego podklejenia formy. Jednak jest tego jeden “minus”! Musicie koniecznie zdjąć rękawiczki, gdyż jego moc jest tak duża, że wasza ochrona na rękach może tego nie wytrzymać :)) Są one dość elastyczne lecz nie miękkie, więc nie musimy się bać, wkładając i utwardzając produkt na szablonie, że spadnie, rozklei się lub maksymalnie obniży! 

Produkt który ja posiadam jest wspaniały dla osób początkujących, ponieważ posiada linie pomocnicze w dopasowaniu kształtu formy, długości pazurka i sprawdzenia prawidłowego podłożenia 🙂 Bardzo mocne i wytrzymałe formy, w których ja jestem zdecydowanie zakochana! Szybkość pracy i komfort zdecydowanie na plus! 

Dzięki formom SEMILAC, nie muszę martwić się że po wyjęciu z lampy wszystkie szablony będą rozklejone! Jeśli szukacie produktów dzięki którym sprawnie i bezproblemowo przedłużycie paznokcie to jestem pewna, że się nie zawiedziecie!!

Dodaj komentarz