Uroda i pielęgnacja

Naked Basic Urban Decay

Heej! Przychodzę dziś z recenzją przepięknej paletki Naked!!
Już samo opakowanie palety zrobiło na mnie wrażenie, mimo tego, że jest dość mała, posiada bardzo mocne pudełko, które w dotyku jest jakby matowe, lecz aksamitne i gumowe.. Szykuję do was makijaż, więc wyczekujcie :))


Paleta zawiera małe lusterko, co jest również dużym plusem. Podoba mi się neutralność kolorów, można zrobić nią wiele makijaży od delikatnych po wieczorowe smokey eyes.  Na ręce kolory nie oddają swojej mocy, przekonałam się o tym robiąc makijaż.

Teraz o samej paletce. Jak już wspomniałam  pigmentacja zmienia się wraz z nałożeniem cieni na powiekę, jest mocniejsza. Postanowiłam zrobić swój pierwszy makijaż, dość naturalny, lecz przyciemniony. W chwili dokładania ciemniejszego koloru, zakochałam się w tej palecie! Kolory pięknie się blendują, łączą ze sobą i co ważne budowanie intensywności jest bardzo prosta. Makijaż z tą paleta, jest przyjemnością. Naprawdę wystarczy chwila i makijaż gotowy!! Ja mogę ją polecić każdemu, będzie ona na pewno również dla osób mniej doświadczonych.

Paletkę możecie znaleźć na  https://www.instagram.com/makeupovelove
https://www.makeupovelove.pl/

Dodaj komentarz