Inne

Nie jesteś SAM

Bezwartościowy, niekochany, niezauważony, nieakceptowany- uczucia towarzyszące większości ludzi w dzisiejszym świecie..

Niby jest wszystko okej, ale..
To co stało się w przeszłości, kłótnia, utrata bliskiej Ci osoby, kilka słów za dużo, są to doświadczenia, które ukształtowały Twoją przyszłość. Spróbuj spojrzeć na to inaczej..
Ty pomagasz każdemu, starasz się, aby było jak najlepiej, a czy Ty masz osobę, do której możesz się udać gdy masz problem? Nie udawaj, że nic się nie dzieje! Dlaczego musisz pomagać innym, jeśli dla Ciebie nikt nie ma czasu?
Przyjaciele się od Ciebie odwrócili, nie jest już tak jak kiedyś, mają swoją “paczkę”, a Ty w niej nie jesteś? Przypominają sobie gdzie jesteś tylko wtedy kiedy mają kłopot.. Istniejesz, ale nic nie znaczysz? ZMIEŃ TO!
Może jest to czas by zmienić towarzystwo, zacząć otaczać się ludźmi przy których czujesz, że masz znaczenie!

Mów o tym co czujesz, nikt nie wie co tak naprawdę w Tobie siedzi.. Duszenie w sobie uczuć to nie jest rozwiązanie! Sztuką nie jest uśmiechać się, gdy masz ochotę się rozpłakać, SZTUKĄ JEST POPROSIĆ O POMOC.

Nikt nie jest wiecznie szczęśliwy, nie ma osoby, która nie ma problemów, każdy je posiada tylko w innej wartości, więc nie jesteś SAM! Nie warto ukrywać tego co czujemy, może akurat ktoś czuje się tak samo jak my i potrzebuje rozmowy. Bądź silny! 🙂

Jeżeli masz ochotę się rozpłakać, zrób to! Jeśli zrozumiesz, że właśnie to było Ci potrzebne poczujesz się lepiej! GWARANTUJE! 🙂
Nie patrz na ludzi, nie przejmuj się tym co powiedzą, nie ograniczaj się!
Ludzie dają Ci mnóstwo rad, ale co z tego, jeżeli na koniec dnia kładąc się do łóżka po całym dniu życia “ich poradami” nie czujesz się dobrze..

Bądź sobą, czuj się dobrze, nie pozwól, by ktoś Cię ograniczał, postępuj rozsądnie, abyś na koniec dnia niczego nie żałował! Pamiętaj, że nigdy nie jesteś sam, zawsze znajdzie się osoba, która z chęcią Cię wysłucha i pomoże 🙂

 

Dodaj komentarz