Uroda i pielęgnacja

NOYAU serum antyoksydacyjne

Hej!!
Do mojej kosmetyczki trafiła ostatnio nowość od firmy NOYAU..
Serum na dzień do twarzy, szyi i dekoltu, które nawilża, odżywia i chroni skórę przed działaniem wolnych rodników i zanieczyszczeniami środowiska (smog, metale ciężkie)..

 

Konsystencja bardzo lekka, płynna, o delikatnym zapachu ziół. Po aplikacji na twarz, produkt staje się lekko klejący, dający przyjemne orzeźwienie na twarzy i uczucie oczyszczenia! 

Po dłuższym czasie stosowania kosmetyku widać zmiany!! Skóra zdecydowanie staje się oczyszczona i świeża, wszelkie niedoskonałości, zaczerwienienia zostają zneutralizowane. Ja jestem zakochana w tym produkcie!!! Skóra twarzy odżyła i stała się widocznie czysta! 

Cieniutka warstwa jest wystarczająca, aby poczuć odświeżenie i nawilżenie na cały dzień. Szczerze nie jest to produkt stworzony jako baza pod makijaż, ale również się sprawdza i fajnie utrzymuje makeup przez cały dzień, lecz jestem raczej zdania, że aby wzmocnić jego działanie nie używajmy podkładu. 

Podsumowując 50ml cudeńka zamkniętego w szklanym i estetycznym pojemniczku z pompką to ratunek dla każdego typu cery, szczególnie z niedoskonałościami. Naprawdę ja widzę ogromną różnicę od kiedy używam tego produktu, więc i WAM szczerze polecam :*

Dodaj komentarz