Makijaże

Orange gold make-up

Hej! Dziś przychodzę do was z nowością! Zobaczymy co z tego będzie..
W końcu zabrałam się za mój pierwszy tutorial  makijażu, przyznam, że trochę mi to zajęło czasu, mam nadzieję, że wam się spodoba!
1. Nałożenie bazy i zmatowienie jasnym cieniem (od załamania powieki pod łuk brwiowy)
2. Puchatym pędzelkiem, do blendowania nabrałam drugi i trzeci cień z paletki KOBO (https://buskovska.pl/kobo/). Cienie zaaplikowałam na załamanie powieki, a także lekko w górę w kształt kociego oka 🙂


3. Używając mojej ulubionej palety Chocolate Vice, ( https://buskovska.pl/testchocolatevicebazy/)
Na zewnętrzną cześć powieki już bardziej precyzyjnym pędzelkiem nałożyłam (wklepałam pędzlem) cień TREAT czyli czekoladowy brąz. W to samo miejsce dołożyłam MALEFICENCE, przepiękny miedziany odcień.
4. Puchatym pędzelkiem rozblendowałam granicę załamania powieki, kierując kolor ku górze (nadal utrzymuję początkowy kształt “trójkąta”)


5. Cały czas blenduję kolory MALEFICENCE i TREAT , buduję intensywność na zewnętrznej stronie ruchomej powieki. Dolną cześć oka podkreślam również tymi samymi odcieniami.
Tutaj poświęciłam trochę czasu na budowę intensywności i kształtu cieni nad załamaniem.

6. Płaskim precyzyjnym pędzlem od wewnętrznej strony ruchomej powieki, zaznaczyłam”cut crease” lecz tylko to połowy. Do tego użyłam korektora w kremie z catrice 🙂

7. Na korektor wklepałam palcem pomarańczowy cień z KOBO (147), na wewnętrzną część dołożyłam (również palcem) żółty cień (146), gdy zbudowałam ich intensywność, pędzelkiem do blendowania roztarłam ich górną granicę (cienie, z palety Chocolate Vice), tak aby stworzyć płynne przejście. Żółty i pomarańczowy połączyłam ze sobą, małym precyzyjnym pędzlem do blendowania.


8. Linię wodną podkreśliłam białą kredką, żelowym eyelinerem z Kobo (https://buskovska.pl/nowoscikobo/) i małym płaskim pędzlem robię jaskółkę.


9. Złotym eyelinerem z GOLDEN ROSE (metalic), wykonałam kreskę nad czarną jaskółką. To był mój pierwszy raz z tym produktem i mogę przyznać, że jest on bardzo precyzyjny i mocno napigmentowany! Dla mnie super! 🙂 Na dolną linię rzęs, dołożyłam pomarańczu i żółci, tworząc odbicie górnej powieki. Eyelinera dodałam również trochę w wewnętrzny kącik oka 🙂

10. Kącik oka i łuk brwiowy zaznaczyłam rozświetlającym cieniem również z palety Chocolate Vice. Rzęsy podkreśliłam maskarą z KOBO i przykleiłam sztuczne na klej DUO czarny, dołożyłam jeszcze złotego eyelinera nad linię rzęs, tak aby uzyskać mocniejszy efekt.

Jak wam się podoba? 🙂

Dodaj komentarz