Akcesoria

Pędzle donegal

Dziś przedstawię Wam nowość w sklepie donegal, czyli pędzle.
Ja w swoim posiadaniu mam 4 z czego 2 do twarzy i 2 do oczu 🙂

Zacznę od moich ulubionych, czyli pędzle do oczu!
Pierwszy pędzelek służy do blendowania. Bardzo miękki, włosie jest idealnej długości, świetny nawet do nakładania cienia bazowego. Praca nim to czysta przyjemność. Tak naprawdę można wykonać nim cały makijaż oka, ponieważ spokojnie radzi sobie nawet z ciemnymi kolorami!

Pędzel do brwi. Włosie równie miękkie, krótkie i przycięte na ukos. Podoba mi się, że jest on tak delikatny i mały, ponieważ można precyzyjnie dopracować brew, dorysować włoski itp. Używam go także do cut-crease i podkreślenia dolnej granicy brwi. Jak dla mnie jest to super pędzelek, którym naprawdę dużo możecie zrobić.

Pędzel do pudru. Bardzo miękki, delikatny i puszysty, świetnie łapie produkt i jest bardzo przyjemny w użyciu. Jego kształt pozwala nam także na użycie go do bronzera i różu, jak dla mnie jest to kolejny pędzel wielofunkcyjny 🙂

Pędzel do podkładu. Niestety, ten pędzel jak dla mnie nie jest dobry do aplikacji podkładu 🙁 Włosie jest stosunkowo krótkie, miękkie lecz na tyle zbite, że podczas rozprowadzania podkładu zostawiał smugi, odczuwałam jakby był on za tępy do tego typu działań. Dałam mu szansę i spróbowałam rozcierać nim konturowanie na mokro, pędzel spryskałam lekko wodą i powiem Wam, że przypomina mi on bardzo szczotkę do makijażu. Odkryłam również, że bardzo fajnie sprawdza się do nakładania sypkiego pudru :).

Polecam Wam również spróbować mięciutkich i delikatnych pędzli 🙂
Strona, z której pochodzą akcesoria http://www.donegal.com.pl/pl/

Dodaj komentarz