Uroda i pielęgnacja

PEELING

Taki rodzaj pielęgnacji mojej cery, uwielbiam! Oczyszczenie, przyjemny masaż twarzy, jak również wspaniałe wygładzenie i szybko widoczny efekt W JEDNYM PRODUKCIE!


Myślę, że zacznę od mojego ulubionego, “Perfecta” matujący peeling gruboziarnisty, z drobinkami orzecha i morskimi minerałami. No więc tak, produkt zalecany do cery tłustej i mieszanej, skłonnej do przetłuszczania się (bez ograniczeń wieku). Kosmetyk jest zielonej barwy, z dodatkiem brązowych kryształów.  Stosowanie, zalecane przez producenta to 1-2 razy w tygodniu.
Dla mnie jest to numer jeden, bardzo podoba mi się to, iż ma grube drobinki, które w czasie aplikacji, bardzo dobrze masują skórę. Ja osobiście lubię “drapanie” jakie sprawia produkt, podczas masażu twarzy. Po zabiegu czuję, że moja skóra jest gładka, czysta i bardzo dobrze odżywiona, w wyniku usunięcia martwego naskórka. Po dłuższym okresie stosowania zauważyłam, poprawę kolorytu cery..
Niestety, produkt w tubce, był wersją limitowaną.. lecz możemy znaleźć go w wersji paczuszki 2×5 ml 🙂

Kolejny produkt, również pochodzi z firmy “Perfecta”.
Peeling drobnoziarnisty wygładzający, do cery normalnej, z głównym założeniem odblokowania porów. Barwa niebieska, tutaj już bardziej płynna konsystencja z małymi granatowymi drobinkami. Jest bardzo przyjemny w aplikacji, towarzyszą bardziej “wibracje” niż typowe drapanie skóry.
Efekt, jest też dość szybko widoczny. Wygładzona powierzchnia twarzy, poczucie świeżości. Dla mnie osobiście bardzo fajny produkt, więc jak tylko skończy się opakowanie, na pewno polecę po kolejne..

“Perfecta” peeling enzymatyczny z olejkami do cery wrażliwej, naczynkowej, suchej. Lekko złuszczający. Zalecane stosowanie 2-3 razy w tygodniu.
Tym razem do czynienia mamy z czymś innym. Nie jest to typowy peeling z drobinkami.. Krem na noc, który za zadanie ma delikatne złuszczenie naskórka, wygładzenie, redukcja niedoskonałości, nawilżenie, a także złagodzenie podrażnień. Na mnie to wszystko działa! Stosowałam krem, dość długi czas, efekty były naprawdę widoczne. Naczynka były mniej widoczne, skóra faktycznie odżywiona, wyraźnie widoczna poprawa!

Dodaj komentarz