Uroda i pielęgnacja

Płynne rozświetlacze PIERRE RENE

Hej! Jak już dobrze wiecie, kocham rozświetlenie pod każdą postacią! 
Dziś przedstawię Wam dwa płynne rozświetlacze od pierre rene 🙂
01 CHAMPAGE i 02 ROSE GOLD.

Płynne rozświatlacze łączące delikatne odcienie z mieniącymi drobinkami, pozwalają uzyskać efektowny, pełen blasku makijaż. Produkt jest wielofunkcyjny, ponieważ może być stosowany jako rozświetlacz do twarzy i ciała, baza pod makijaż, a dodany w niewielkiej ilości do podkładu pozwala uzyskać delikatne rozświetlenie. Drobinki odbijające światło zawarte w formule, nadają cerze młodzieńczego i promiennego wyglądu, skóra wygląda świeżo z naturalnym efektem GLOW!

Lekka i kremowa konsystencja zapewnia nam komfort pracy, poprzez lekkie i bezproblemowe aplikowanie i rozcieranie produktu. Fajne jest to, że produkt posiada pipetę, którą możemy bardzo precyzyjnie aplikować produkt! Osobiście używam go jako bazę pod makijaż i jak również dodając do podkładu, gdyż daje to niesamowity efekt i przedłuża trwałość makijażu! 

Jest to produkt, który wygląda bardzonaturalnie, szybko się wchłania pozostawiając lekką świetlistą powłokę. Nie wysusza skóry, jest bardzo trwały i nieodczuwalny na skórze 🙂

Produkt idealnie stworzony na lato, świeża i rozświetlona skóra to zdecydowana podstawa! Aplikowany na sucho palcami jak i zwilżoną gąbką daje świetny efekt!
Produkty znajdziecie tutaj -> PIERRE RENE

Dodaj komentarz