Uroda i pielęgnacja

POMADA DO BRWI INGRID

Hej 🙂
Dla mnie podkreślone brwi to podstawa!!
Dlatego też przychodzę do Was z pomadą do brwi marki INGRID, którą pokochałam!!

Konsystencja produktu, jak dla mnie idealna, dlaczego? Delikatnie żelowa i kremowa struktura kosmetyku świetnie się aplikuje, nie tworząc “grudek” na włoskach. Równomiernie rozprowadza się, nadając naszym brwiom kontur, pociągając pędzelkiem możemy subtelnie wypełnić luki między włoskami.

Zaletą pomady jest to, iż jest wodoodporna! Mamy dzięki temu pewność, że nie zejdzie ona ze skóry, a nasze brwi zostaną od początku do końca dnia takie same 🙂 Do wyboru mamy dwa kolory jasny i ciemny brąz! Są to raczej chłodniejsze odcienie, nie wpadające w ciepłe rudawe tony, więc jak dla mnie duży plus! Nie daje matowego, ani tłustego efektu, wygląda bardzo naturalnie z lekkim połyskiem 🙂 

Uwielbiam ją za konsystencję, łatwość aplikacji i długotrwałość! Serdecznie polecam, szczególnie, że cena jest bardzo niska!!

Dodaj komentarz