Uroda i pielęgnacja

Powder conturing pierre rene

Kolejna recenzja produktu z firmy Pierre Rene, tym razem będzie to trio do konturowania twarzy.
Dla mnie świetna opcja, ponieważ w jednym pudełku mamy, aż 3 produkty, co oznacza oszczędność miejsca na wyjazdy, opakowanie jest również dobrze wykonane, więc chroni to przed rozkruszeniem przy upadku.

Zacznę od pigmentacji.. Jednym słowem powala. Kolor wspaniale oddaje się na skórze, mam tutaj na myśli w szczególności brązy. Odcień CONTOUR, przeznaczony głównie do konturowania, jak sama nazwa mówi. Pigmentacja jest bardzo mocna, w dotyku bardzo przyjemne, jakby gładkie, sama nie wiem jak to określić. Produkt bardzo łatwo łapie się pędzla i przenosi swoją moc na twarz. Po zaaplikowaniu jest może troszkę pomarańczowy, ale myślę, że to dlatego, że jest to bardziej ciepły odcień. Nie robi on plam, bardzo ładnie się blenduje.

Przechodzę do kolejnego odcienia, BRONZER, głównym zadaniem jest ocieplenie i opalenie twarzy. Jest on również mocno napigmentowany, lecz przy tym daje delikatny efekt. Dla osób bledszych, myślę, że ten kolor będzie idealny. Przekonałam się, również, że wygląda on świetnie gdy dołoży się odrobinę ciemniejszego koloru (CONTOUR). Daje on wtedy piękny efekt. Dla mnie super :))

W trzecim trójkąciku znajduje HIGHLIGTER, delikatny z różowym pigmentem rozświetlacz. Na twarzy daje on subtelny efekt rozświetlenia, nie jest to super mocny produkt. Oczywiście rozświetlenie to, można trochę zbudować. W pudełku produkt wydaje się być pudrowy, lecz po aplikacji jest on bardziej koloru szampańskiego. Dla mnie osobiście, jest to fajny i łagodny rozświetlacz, więc myślę że całą kompozycję palety oceniam na PIĄTKĘ Z PLUSEM.

Dodaj komentarz