Uroda i pielęgnacja

POWIĘKSZANIE UST BALSAMEM?!

Hej!
Nieinwazyjne powiększanie ust za pomocą balsamu? Myślę, że dla wielu z Was jest to dość ciekawy temat.. Produkt od DERMOFUTURE wypełniacz ust lustrzany efekt, to interesujący i napewno godny uwagi kosmetyk. Sylikonowa i gęsta konsystencja, sprawia iż nasze usta stają się mocno błyszczące i głęboko nawilżone. Lekko tępe uczucie podczas aplikacji, koniecznie pamiętajcie aby stosować go bezpośrednio z opakowania na usta, gdyż nie jest to produkt, który łatwo się rozprowadza. 

Po pierwszej aplikacji uczucie lekkiego mrowienia i pieczenia.. Usta faktycznie po dłuższym czasie stosowania stają się pełniejsze, bez wyraźnych zmarszczek na ustach jakby wypełnione i gładkie. Zdecydowanie są bardzo nawilżone, kontur ust pełniejszy. Odrazu po zastosowaniu są pełniejsze i potraktowane bardzo trwałym balsamem!
Ale czy usta faktycznie są większe??

Owszem optycznie napewno, lecz po dłuższym poprzestaniu stosowania wracają do normy. Napewno jest to świetny produkt dla osób z suchymi ustami, ponieważ sylikonowa i długo utrzymująca się konsystencja daje niesamowite efekty wygładzenia! Jest to ogromny plus!
Mimo delikatnego efektu jaki daje ten produkt, szczerze polecam! Tak mocne i intensywne nawilżenie przy subtelnym efekcie pełnych i zdrowych ust jest naprawdę pożądane!

Ja z pewnością zaopatrzę się w kolejne opakowanie, Wy też możecie spróbować czegoś zupełnie nowego -> DERMOFUTURE

 

Dodaj komentarz