Uroda i pielęgnacja

PRO BLUSH PALETTE

Paletka róży i rozświetlaczy Peach & Baked Freedom! Bardzo fajna paletka zawierająca, aż 8 róży idealnie nadaje się do konturowania zwanego “draping’iem” 

Dwa różowe rozświetlacze jasny i ciemny, które zachwycają nie tylko swoim wyglądem w kasetce. Pigmentacja jest na bardzo dobrym poziomie. Osobiście wolę pierwszy odcień, ponieważ daje on subtelny różowy efekt wchodzący lekko w srebrne tony. Ciemniejszy zatem jest bardziej widoczny więc stosuję go lekko poniżej kości policzkowej, tak jak róż. Świetnie łączą się ze stickiem z Golden Rose < https://buskovska.pl/highlighter-stick-goldenrose/ >

Po jednej stronie znajdują się róże z lekkimi drobinkami. Pierwszy jest bardziej cukierkowy, kolejne dwa nadają się nawet do konturowania, ponieważ lekko wchodzą w brązowe tony lecz naprawdę delikatnie.
Trzy ostatnie są typowo matowe, bardziej subtelne i przeze mnie raczej częściej używane.
Produkty te dają bardzo aksamitny i zdrowy efekt. Nie robią plam, bardzo ładnie rozświetlają twarz. Kosmetyk ten używam już dość długo, a tak naprawdę nie widać jeszcze śladu użytku. Paleta posiada duże lusterko dzięki czemu idealnie nadaje się do podróży!

Kosmetyk ten znajdziecie na -> http://www.fhtesta.shoper.pl/
Zapraszam was również na stronę
https://www.facebook.com/DrogeriaInternetowaTesta/ i https://www.instagram.com/firma_handlowa_testa_olsztyn/

Dodaj komentarz