Uroda i pielęgnacja

RED LIPS

Dziś zajmę się dwoma produktami z firmy pierre rene, będzie to szminka i konturówka.
W końcu mam czerwoną konturówkę, LIP MATIC 03. Piękna wyrazista czerwień, w formie wysuwanej pałeczki. Precyzyjne obrysowanie ust, dzięki miękkiej i chudej kredce. Kredka jest trwała, ma matowe wykończenie, bardzo ładnie wygląda również sama na całej powierzchni ust.

Stosuję ją z pomadka ROYAL MAT LIPSTICK 18 aufora red. Szminka nie daje całkowitego efektu matu, jak typowe pomadki zastygające, lecz pozostawia lekki połysk. Rozprowadza się bardzo dobrze, wystarczy kilka pociągnięć, a nasze usta już osiągają pełnię koloru. Nie jest wysuszająca, chwilę po aplikacji można odczuć mocne nawilżenie. Po dłuższym czasie pomadka “wchłania się”. Nie należy ona do produktów, które nie zostawiają śladu po próbie całusa na ręce.. Mimo tego trwałość jest dość dobra. Z pewnością mogę przyznać, iż pigmentacja jest na bardzo wysokim poziomie, ponieważ nawet po zmyciu, odcień czerwony utrzymuje się na ustach. Z trwałością jest okej, ale dla lepszej trwałości lepiej nałożyć konturówkę na całą powierzchnię. Utrzyma to ją w ciągłym kolorze.
Co do koloru, długo zastanawiałabym się jak go określić.. Myślę, że nie mogę tutaj powiedzieć o ciemnym, winnym odcieniu, określiłabym go raczej  jako żywy, mocny czerwień wchodzący w odcienie papryczek chili 🙂
W tym produkcie zachwyciło mnie również opakowanie! Złoty mocny plastik, imitujący metal, zamykanie jest magnetyczne, więc jak dla mnie super!

Dodaj komentarz