Akcesoria

SEMILAC dezynfekcja

Hej hej!!
Jak wiadomo higiena pracy jest bardzo ważna podczas wykonywania różnego typu czynności/ zabiegów, więc dziś przedstawię Wam produkty SEMILAC!

Zacznę od dezynfekcji powierzchni Semilac Disinfection Liquid.
Profesjonalny płyn bakterio/ grzybo/ wirusowo/ prątkobójczy, przeznaczony do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni roboczych, czy też akcesoriów kosmetyczno- medycznych. Jest skuteczny już w minutę! Do produktu dostajemy końcówkę ze spryskiwaczem, który rozpyla płyn bezpośrednio na powierzchnię/ sprzęt. Należy pamiętać, aby odczekać chwilę po aplikacji, aby zaaktywować działanie i ponieść jakoś (około 5min).

Kolejną podstawową sprawą jest dezynfekcja skóry rąk, nie tylko nasza, ale i klientki!! DLA MNIE TO PODSTAWA! Spray antybakteryjny Semilac, to alkoholowy preparat, produkowany na bazie alkoholu etylowego, który wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze i prątkobójcze. Aplikujemy go na czyste i suche dłonie, wcieramy rozpylony płyn  skórę dłoni i czekamy na wchłonięcie i zadziałanie spray’u. Mimo swojego składu nie ma on bardzo alkoholowego zapachu, więc również duży plus!

Żel dezynfekujący myślę, że używa dużo osób i wiele damskich torebek go posiada! Szybko i przyjemnie możemy oczyścić nasze dłonie podczas codziennych czynności. Wystarczy tylko jedno naciśnięcie pompki i zaaplikowanie żelu antybakteryjnego Semilac  umyte i suche dłonie. Dokładnie rozprowadzamy i wcieramy preparat w dłonie, a następnie pozostawiamy na skórze aż do całkowitego wyschnięcia (około 1 minuta). I gotowe! Bez spłukiwania, szybko i wygodnie. 
Tutaj również zaskoczył mnie zapach, który jest przyjemny lekko słodkawy, a nie alkoholowy!!
Pamiętajcie, aby nie stosować go na podrażnioną czy też zranioną skórę 🙂

Ostatnim produktem jest Semilac Neocide płyn antybakteryjny i antygrzybiczny na bazie octenidyny, przeznaczony do pielęgnacji skóry. Możemy stosować go w sytuacji, w której chcemy uniknąć miejscowych zakażeń lub też przyśpieszyć gojenie drobnych zranień. Z pewnością sprawdzi się podczas wykonywania manicure, ranę możemy delikatnie spryskać czy też przetrzeć nawilżonym wacikiem. Myślę, że warto go mieć w swojej kolekcji!

PRODUKTY ZNAJDZIECIE TUTAJ ->SEMILAC

Dodaj komentarz