Uroda i pielęgnacja

Skin Balance Pierre Rene

Podkład Pierre Rene, o odcieniu No20 Champagne w lekkim żółtym tonie. Podkład wodoodporny, znajduje się w szklanym mocnym opakowaniu. Kolor podkładu okazał się być idealny, świetnie dopasował się do mojej skóry. Konsystencja jak dla mnie jest idealna, nie jest to podkład kremowy ani płynny, raczej tak pomiędzy, więc świetnie! Bardzo dobrze kryje, nie pozostawia smug, świetnie się rozprowadza i nie daje efektu maski.

Nie ściąga skóry twarzy i nie powoduje dyskomfortu po całym dniu noszenia! Najlepszy efekt osiągnęłam poprzez aplikację gąbeczką. Podkład utrzymał mi się cały dzień, nie wycierał się, po prostu przyczepił się do skóry. Jak dla mnie jest to idealny produkt na większe wyjścia, sesje zdjęciowe, ponieważ na co dzień może być nieco za ciężki.

Wracając jeszcze do wytrzymałości na wodę, miałam okazję przetestować go na basenie. Produkt świetnie się zachował, lekko zszedł z nosa lecz u mnie się to zdarza, więc jeśli szukacie dobrego podkładu wodoodpornego to myślę, że i Wy będziecie zadowoleni :))
Moje uwielbienie do marki Pierre Rene, chyba nie ma końca! Link do produktu ->
https://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/twarz/podklady/fluid-skin-balance-professional

Dodaj komentarz