Paznokcie

Sleeping beauty

Witam Was postem dotyczącym paznokci. Tym razem trochę “zaszalałam” i pobawiłam się we wzorki! Szczerze spodobało mi się to, więc z pewnością będzie więcej! Zapraszam 🙂


Zaczynamy standardowo, baza i 3 cienkie warstwy koloru. Ja wybrałam piękny brzoskwiniowy kolor, z Semilaca 130 Sleeping Beauty. 
Odtłuściłam paznokieć cleanerem, na kawałek kartki wlałam trochę czarnej hybrydy, wybrałam precyzyjny pędzelek, który nadaje się do wzorów i zaczęłam!
Na początek, zaczęłam robić coś na wzór koła od powozu :), (musimy pamiętać aby nie nabierać za dużych ilości koloru, ponieważ może nam się wszystko rozlać).

Kolejną czynnością było domalowanie, jakby płatków kwiatu na górze koła. Aby przyozdobić wzór, postanowiłam dodać koronę w załamaniach kwiatu i coraz mniejsze kropki pnące się w górę.
Kropeczki dodałam również w środku kwiatu, tak aby trochę bardziej wypełnić puste pole. Powróciłam tutaj do mojego koła, dołożyłam trochę czerni i pogrubiłam na kształt trójkąta pionowe linie.
Wzór utwardziłam w lampie, poświęciłam trochę więcej czasu (3min), ponieważ nie chciałam aby przy kontakcie z topem, coś się rozmyło.

Lakier pokryłam topem “Top wipe” bez przemywania! I gotowe.
Aby było trochę ciekawiej, na każdym paznokciu jest inny wzór.

Mam nadzieję, że zainspirowałam was do stworzenia swojego oryginalnego wzoru! Powodzenia. 

2 komentarze

Dodaj komentarz