Uroda i pielęgnacja

SMARTGIRL matt lipstick long lasting

Hej, ostatnio dostałam dość dużą paczkę z kosmetykami od firmy SMARTGIRL, którą możecie znaleźć na stronie internetowej lub w drogerii natura!  Jeśli śledzicie mnie na moich social media, to widziałyście już kosmetyki, które będę recenzować przez dłuższy czas 🙂

Dzisiaj skupię się na dwóch matowych pomadkach w płynie MATT LIPSTICK LONG LASTING. Kolorki, które posiadam to 01 bardzo jaśniutki róż, naturalny, przyjemny zgaszony i delikatny róż, 02 intensywny klasyczny róż.

Konsystencja płynna, w miarę szybko zastyga tworząc matowy efekt.
Krycie jest naprawdę na dobrym poziomie, wystarczy jedna cieniutka warstwa aby uzyskać pełnie koloru, szczerze powiedziawszy nie polecam nakładać wielu warstw pomadki, ponieważ mamy wtedy uczucie sklejenia ust. Produkt sam w sobie lekko się klei, lecz nie jest to uciążliwe, gdyż są one bardzo “lekkie”. 

Trwałość, zależna od koloru, o dziwo ciemniejszy odcień lepiej się trzyma, a raczej zjada, ponieważ jasny kolor schodzi głównie od wewnątrz ust co nie wygląda zbyt ładnie. Mimo wszystko są długotrwałe, ponieważ oprócz wewnętrznej strony ust bardzo ładnie się trzymają nawet przy tłustych potrawach 🙂
Szczerze, bardzo polubiłam się z tymi produktami, szczególnie z 01 jest on bardzo neutralny i jest to odcień, który ciężko było mi znaleźć!!
Koniecznie spróbujcie i dajcie znać! 

Dodaj komentarz