Uroda i pielęgnacja

SOSU hot fire palette

Hej!
Dzisiejszym tematem będzie paletka SOSU! Dla mnie to zupełnie nowa firma i powiem Wam, że jestem zadowolona! 
Zacznę od opakowania, które zdecydowanie powala!! Czarny mat połączony ze złotem i motywem ognia, wykonana z twardej i mocnej tektury, w środku posiadająca duże lusterko i dwanaście wspaniałych neutralnych cieni, dodatkowo jest bardzo poręczna i idealnie nadaje się w podróż!

Paletą możemy wykonać dzienny delikatny makijaż, ale także mocne smoky eye!
Cztery błyszczące cienie i osiem matów, w tym znajdziemy bazowe jak i bardzo ciemne odcienie, więc w jednej paletce mamy wszystko czego potrzebujemy. Pigmentacja na dobrym poziomie, cienie dobre się blendują i łączą! Bardzo odpowiadają mi kolory, brązy delikatne odcienie pomarańczu, a także lekka miedź. 

Nie osypują się, więc duży plus. Swobodnie możemy budować ich intensywność, błyszczące kolorki dają nam typową taflę, która wspaniale prezentuje się na powiece. 

Trwałość, na bardzo wysokim poziomie! Jedynie błyski, jakby lekko wchłaniały się w powiekę, aczkolwiek jest na to sposób! – aplikacja cieni na mokrą bazę! Podbicie koloru i trwałości!

JA JESTEM NA TAK! Koniecznie musicie spróbować, myślę, że jest to paletka idealna dla osób, które zaczynają swoją przygodę z mocniejszymi makijażami, bo napewno nie powstaną plamy, a będziecie mieć nad nią pełną kontrolę :))

KONIECZNIE WPADAJCIE NA ICH INSTAGRAMA – SOSUBYJS_POLSKA
A także wyczekujcie kolejnych postów ( zdradzę Wam, że będzie recenzja rozświetlaczy i być może rzęs i kleju!) 

Dodaj komentarz