Inne

Szanujmy się wzajemnie 

Postawa ludzi w tych czasach mnie przeraża..

Zastanawiam się ile niektórzy  ludzie mają w sobie nienawiści do innych.. Dlaczego? Myślę nad tym faktem, skąd się to bierze, czy takie osoby mają problemy ze sobą i swoje złe emocje wylewają na innych..
Czy ich zazdrość jest tak ogromna, że żywią do nas nienawiść. Jestem zdania, ze jeżeli komuś się coś nie podoba to po prostu niech nie patrzy. Myślę, że nie warto krytykować innych ludzi, bo przecież sami nie jesteśmy idealni, każdy ma wady..
Osoby, które kierują wobec mnie niemiłe słowa czy też spojrzenia, motywują mnie do dalszej pracy nad sobą! Udowadniam sobie jak i im, iż stać mnie na dużo więcej! Oczywiście nie znaczy to, że negatywne osoby w naszym życiu stoją na pierwszym miejscu naszej kariery i to im możemy wszystko za wdzięczyć. NIE!
Osoby, które wspierają nas i cieszą się naszym szczęściem są bardzo ważne. Nie pozwalają się nam poddać, gdy jesteśmy już blisko swojego celu, to one prowadzą nas i wspierają w chwilach załamania.. Jeśli takie osoby są przy nas, powinniśmy im podziękować i być również zawsze przy nich. 🙂

Pamiętajmy, że czynione przez nas dobro wraca z podwojoną siłą i to samo dotyczy, także tych złych rzeczy..
Ludzie miejmy do siebie wzajemny szacunek, bo kiedyś możemy żałować swojego postępowania..

Zdjęcie wykonała Agata Słomian.
Więcej znajdziecie na -> https://buskovska.pl/agata-slomian/

Dodaj komentarz