Paznokcie

Szkolenie w AKADEMI SEMILAC? CZY WARTO?

Hej, dziś nieco inaczej na Waszą prośbę, post dotyczący szkolenia w Akademii Semilac!

Szkolenie w moim przypadku odbyło się w Poznaniu, trwało 2 dni po 7h, a jego koszt wynosił 899 zł za “szkolenie stylizacji paznokci metodą żelową”. Po kursie i teście praktycznym i teoretycznym uzyskujcie CERTYFIKAT 🙂

Pierwszy dzień zawiera część teoretyczną i zrobienie jednej ręki modelki 🙂 

Pod okiem profesjonalistki zdobędziecie wiedzę na temat podkładania i podcinania formy do przedłużania paznokci, a także prawidłowej aplikacji żelu.. Przygotowanie rąk modelki i swoich, a także stanowiska pracy.. Wiele przydatnych i ułatwiających trików, które z pewnością sprawią, że paznokcie będą idealne pod każdym kątem! Staranność i dokładność co do milimetra, powiem Wam, że nawet najmniejsze załamanie światła czy też malutka prawie niewidoczna górka nie przejdzie! WSZYSTKO MUSI BYĆ IDEALNIE, ale oczywiście na to potrzeba czasu.. dużo czasu!

Z idealnie wykonaną i opracowaną ręką, od skórek po kolor i top! 
Na szkoleniu poznałam, także wiele świetnych produktów SEMILAC, które z pewnością ujrzycie w kolejnych postach!

Drugi dzień, czyli druga ręka! Tego dnia nauczycie się również stylizacji FRENCH.. 

Tym razem już więcej samodzielnej pracy, lecz mimo wszystko pod uważnym okiem profesjonalistki. Podcinanie formy, podkładanie i testowanie kilku żeli Semilac, co jest świetną opcją, ponieważ możemy spróbować różnych konsystencji i rodzajów produktów i przekonać się czym najlepiej nam się pracuje i poznać ich właściwości. Poprawna aplikacja koloru pod skórki! 
Stylizacja french od podstaw, czyli co, jak i kiedy nakładać, praca z pędzelkami do zdobień i żelu, bardzo przydatna przy french’u 🙂  

Pogłębienie wiedzy na temat wyboru topu, bazy i sprzętu, a nawet poprawnego trzymania pilnika! Wykonywanie profesjonalnych zdjęć przy prawidłowym oświe

tleniu, również stanie się proste!
Myślę, a nawet jestem pewna, że rozwiejecie wszelkie wątpliwości na temat paznokci żelowych. 

Jeśli nigdy nie wykonywałaś paznokci, spokojnie! Cierpliwe i bardzo wyrozumiałe profesjonalistki, pokażą i powiedzą Ci wszystko i z pewnością dasz radę!!

Podsumowując, szkolenie jest warte każdej ceny, nauczyłam i przyswoiłam tam wiedzę, której może wcześniej mi brakowało, każda z nas wykonująca paznokcie powinna przejść prawdziwe i profesjonalne szkolenie, które nie tylko da jej ogrom potrzebnej wiedzy, ale i dawkę pozytywnej energii i pewności siebie!

Poznałam tam cudowne osoby, dzięki którym szkolenie przebiegło w przemiłej atmosferze, a także Profesjonalistka przy której miałam okazję odbyć kurs- MAGDALENA WYRWA, wspaniała mistrzyni, dzięki której wszystko stawało się proste. Jej ogrom wiedzy został na NAS dosłownie przelany w cudowne dwa dni!

 

Naprawdę był to świetnie spędzony czas w super towarzystwie. Szczerze i z całego serca mogę Wam polecić AKADEMIĘ SEMILAC, nie tylko dla osób początkujących jak i zaawansowanych. 

Dziękuję również cierpliwej i wytrzymałej modelce, która poświęciła swój czas użyczając swoich dłoni :)))

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam TUTAJ -> https://akademiasemilac.pl
ZAPISUJCIE SIĘ I DAJCIE ZNAĆ JAK BYŁO :)))

Dodaj komentarz