Uroda i pielęgnacja

ŻELOWA FARBA DO WŁOSÓW

Hej kochani! 
Dziś przedstawię Wam farbę do włosów firmy HERBATINT, żelowa konsystencja, która łagodnie i naturalnie barwi włosy, ale także chroni, pielęgnuje i odżywia.  

Co ważne!
“Receptura farby jest wolna od amoniaku, parabenów, rezorcyny, metali ciężkich, alkoholu, SLS, glutenu i bazuje na wyciągach ziołowych i białkach. Szkodliwy dla skóry i włosów amoniak został zastąpiony rozmarynem, chinowcem oraz łupiną orzecha włoskiego, aby łagodnie uwalniać barwnik. Herbatint nadaje włosom bardzo naturalną barwę oraz zapewnia 100% pokrycie siwych włosów.”

Miałam okazję przetestować farbę na krótkich ciemnych włosach z widocznie siwym odcieniem. Produkt jest bardzo ekonomiczny, gdyż na tę długość spokojnie wystarczy na trzy razy. Dodatkowym plusem jest samo opakowanie, czyli małe poręczne i zakręcane buteleczki, więc spokojnie nadmiar specyfiku możemy zostawić na kolejną koloryzację! Żelowa konsystencja bardzo przyjemna podczas aplikacji, szybko sprawnie i wygodnie!! Efekt jaki pozostawia.. – bardzo naturalny lecz nasycony kolor, włosy wyglądają zdrowo i lśniąco, siwy odcień pokryty w 100%. Trwałość na bardzo wysokim poziomie, od koloryzacji minęło już prawie dwa miesiące, a kolor nadal wygląda świeżo i naturalnie. Dodatkowo schodzi bardzo równomiernie i niewidocznie.!! SERDECZNIE POLECAM!

Efekt przed i po ! ->

 

Dodaj komentarz